ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף-כללי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=8)
-   -   ארורים האימונים הללו (https://israelbody.com/showthread.php?t=8223)

Dino Psaras 19-04-07 14:12

ציטוט:

פורסם במקור על ידי eumail20000
הייתי בשיא שלי 44 ס"מ , 87 ק"ג על 1.75 9% אחוז שומן וקיבלתי מבחורות רק מחמאות וחיזוקים ואפילו כמה חיזורים,
נכון שיחסית לבחורה ממוצעת הייתי ממש הר אדם אבל הם אהבו את זה.
תגיד לה שתחפש איזה שחיף חלוש לצאת איתו עם היקף יד כמו שלה 20 ס"מ.

את/ה בת או בן?! :ph34r:

Deja Vu 19-04-07 14:13

מה אתם דופקים למה לדבר על זה אם מישהי בכלל שאתם עוד לא בקשר רציני מה הקטע אם תמדבר ככה עם בחורה מהתחלה אז היא פוסלת אותך עוד לפני שמתפתח משו קודם שיתפתח משו ורק אז וגם לא בטוח תספר לה ועוד דבר אתה באחוז שומן גבוהה? כי לרוב בנות אומרות שזה יותר מדי ברגע שהגבר לא חטוב אבל ברגע שהם רואות חזה וקוביות הם נדלקות גם אם זה על תשעים קילו....

toxicity 19-04-07 14:14

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Recoba

הוא אמר שבחורות ממוצעות חשבו שהוא הר אדם

Kachok 19-04-07 14:15

חחח אני כשהתחלתי לצאת עם חברה שלי שקלתי משהו כמו 16 קילו פחות מעכשיו בשלבים הראשוניים של האימונים שלי,הייתי רזה ועם קצת חיטובים.......עכשיו היא לא מפסיקה לבכות לי שאני גדול מדי למרות שאני רחוק מלהיות אחד מה"גדולים"...לבחורות יש הגדרות ותפיסה שונה מאוד משלנו למישהו "גדול" וזה....

OMRI-TURBO 19-04-07 14:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי sahar2005
באורגינל הייתי מת להיות איתה
אבל כמו אידיוט סיפרתי לה שאני רוצה להיות 105 קילו ואמרתי לה יעני מה המשקל שלי והסברתי לה וכל זה

פה הבעיה שלך, למה אתה מנסה להציג את עצמך כמשהו שאתה לא?
כמו שאתה עכשיו אתה לא גדול מדי בשביל אף בחורה, ואני לא בא להעליב, בנות כן אוהבות שיש מאסת שריר, זה שהן לא אוהובת מפתחי גוף מקצועיים זה משהו אחר. אבל כמו שאתה , אין לך שום עודף מוגזם שיכול ליצור בעיה או גועל. אז בשביל מה אתה מספר לה פנטזיות או סיפורים על מה שתהיה ? מי אמר בכלל שאתה תהיה 105 קילו?
אתה סתם יוצר בעיות שלא במקום, ומה אתה מתפלא? אתה חושב שרוב הבנות ירצו מישהו שהוא 105 קילו על 175?

Dino Psaras 19-04-07 14:17

ציטוט:

פורסם במקור על ידי toxicity
הוא אמר שבחורות ממוצעות חשבו שהוא הר אדם

"נכון שיחסית לבחורה ממוצעת הייתי ממש הר אדם אבל הם אהבו את זה"

Kagemusha 19-04-07 14:19

אם בנאדם אוהב את הגוף שלו, בין אם הוא שחיף 60 ק"ג או סוס 90 ק"ג, זה יקרין לבחורה שיש לו ביצים וביטחון - ובנות, ואני מדבר על כמעט 100 אחוז מהבנות, אוהבות גבר חזק, אחד שידע לשלוט עליהן כשצריך. בנאדם גדול ולא שחיף מוסיף לזה, כי זה מוסיף לתחושה של הביטחון שלה.
ובנות (שוב, רובן הגדול) מתות על שרירים. הבעיה היא שהן לא אוהבות להודות בזה. זה כמו שבנים לפעמים אומרים לבנות על דוגמניות "איכסה יותר מדי רזה" או "איכסה יותר מדי גבוהה" כשתכלס הם היו מתים לזיין אחת.
קיצור בנות אוהבות שרירים :1eye:

DMX 19-04-07 14:23

בנות אוהבות ***בולים

aviran_p 19-04-07 14:31

סהר אחי תגיד לה שאתה בסוף תהיה חטוב כמו סיקס פאק..!!
חח ועכשיו בנימה יותר רצינית תגיד לה שאתה אוהב את זה ואם היא לא תקבל את זה זה הפסד שלה.
ותסביר לה שזה קשה מאוד להיות כל כך גדול, והסיכוי שתהיה יותר מידי גדול בשבילה הוא סיכוי נמוך ולא תהיה כמו בודבילדר מקצועי. (אלא אם כן זאת המטרה שלך.)

toxicity 19-04-07 14:33

ציטוט:

"נכון שיחסית לבחורה ממוצעת הייתי ממש הר אדם אבל הם אהבו את זה"

תיהיה לי בריא :wiggle:

Dino Psaras 19-04-07 14:38

ציטוט:

פורסם במקור על ידי DMX
בנות אוהבות ***בולים

סוף סוף משפט לעניין בפוסט הזה..

ran_z 19-04-07 14:46

מצטער לא קראתי את כל השרשור.
אני רק באתי לציין, אומנם לא עשיתי סקר, אבל בנות לא אוהבות את המסה.
גם אני זוכר שחברה של אחותי היתה אצלנו לפני איזה שנתיים, אני זוכר היא אמרה שהיא הכירה מישהו אבל היא כנראה לא תבחר לצאת איתו בגלל שהוא שרירי מידי, וזה בדיוק המילים שהיא אמרה.
כן לדעתי מרבית הבנות מסה גדולה דוחה אותם, אפילו על חיטוב. לגבי בנות מחו"ל אני לא יודע, אני בטוח ששם הן פתוחות יותר בקטע הזה.
היתרון גדול בקטע הזה דווקא לעניות דעתי שייך לאקטומורפים, כי בגלל מבנה גופם הצר, מסה גדולה לא נראת עליהם "איי איי איי" , ממש אגן צר, כתפיים צרות, גב לא עבה, וכמה שהם עולים חזק במסה עד גבול מסוים הם עדין נראים "נוח ליציאה" בישביל בחורה.

Gamerrrrr 19-04-07 14:48

חחחחחחחחחח

shahaflol 19-04-07 14:51

זה נשמע כמו סתם תירוץ מעפן שהיא אמרה לך. אתה צריך ללמוד איך בנות חושבות...

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
חחחחחחחחחח

איתי, מה עם המשחה שמרחת על סימני המתיחה? שווה משהו? זרוק איזו עצם פה.

ZoonD 19-04-07 14:57

יש כאלה ויש כאלה

אי אפשר להכליל את כולן
יש מעפנות שמתלהבות מאיזה ערס שכולו גרם וחצי

ויש כאלה שאוהבות ספורטאים :)

תלוי

eumail20000 19-04-07 14:59

ברור שאני בן - מה קורה איתך...

ציטוט:

התכוונתי שההיקף שהיה לי בזמנו 44 ס"מ הוא לא ענק בקרב גברים אבל בשביל בחורה זה נחשב ענק אצל גבר.

bode 19-04-07 15:07

לדעתי כי אתה לא חטוב היא מדבת ככה ,דפוק חיטוב תירד גם בגודל ,ובכלל אתה לא ממש גדול מה אני יגיד בן 16 שוקל 96 בערך או יותר חח

Jones 19-04-07 15:17

אחי,כמו שאמר עומרי פה לא היית צריך להצהיר ככה בפניה.
מה אני אגיד על המצב שלי אני נמצא עכשיו 105 קילו על 185 אחוז שומן 17 עוד לא התחלתי חיטוב משבוע הבא,חברה שלי אוהבת את זה .

bode 19-04-07 15:22

ציטוט:

פורסם במקור על ידי ג'ונס
אחי,כמו שאמר עומרי פה לא היית צריך להצהיר ככה בפניה.
מה אני אגיד על המצב שלי אני נמצא עכשיו 105 קילו על 185 אחוז שומן 17 עוד לא התחלתי חיטוב משבוע הבא,חברה שלי אוהבת את זה .

חבל הלך לך הקיץ

Jones 19-04-07 15:23

ציטוט:

פורסם במקור על ידי bode
חבל הלך לך הקיץ

אל תדכא אותי עוד אחי.:sad:

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:52.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ