ישראלבודי

ישראלבודי (https://israelbody.com/index.php)
-   פיתוח גוף תחרותי (https://israelbody.com/forumdisplay.php?f=12)
-   -   במה טעיתי?... (https://israelbody.com/showthread.php?t=38090)

Ido 04-08-08 09:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי reshos123 (הודעה 602475)
כולם מדברים על תזונה או אימונים
הנה טעות מרעננת

הייתי מעשן קופסא ביום
זה נשמע כמו "טוב נו......."

אבל זה משבש תחילוף חומרים
הניקוטין מתערב מעורבות ישירה בפעילות של האינסולין
הניקוטין משאיר אותך על משקל נמוך ממה שאתה אמור להיות
עישון קופסא ביום גורם לשריפה של 300 קלוריות
חוסר תיאבון
הגבלת כמות החמצן שמגיעה לשריר לשרירים

ועוד מלא מלא דברים
שלאורך זמן הם יותר גרועים מלעשות 30 סטים או 3 סטים
ולא פחות גרועים מלאכול x במקום y

dr muscle זכור לי שגם אתה אמרת שאתה מעשן
הצלחת להפסיק?
לי זה הלך די קל אחרי 4 וחצי שנים של קופסא ביום פשוט קמתי וזרקתי אותם קיבינימט, או איך שאומרים באנגלית
cold turkey

וואי אחי כמה חרטות רשמת פה.. תהיה בריא

Dr. Muscle 04-08-08 09:23

אתה צודק אחי, אני מעשן כבר 9 שנים, ומרגישים את זה בהחלט. תיאבון לא חסר לי , אבל מסכים איתך שיש פגיעה רצינית ביותר. אם באיזשהו שלב הספורט הזה יתפוס את המקום ה-1 בחיים שלי ואני אהיה במצב שאני רוצה להתחרות - אפסיק לעשן. בינתיים ירדתי מקופסא-שתי קופסאות למצב של פחות מחצי קופסא ליום ואני מרגיש את זה בכל איבריי.

reshos123 05-08-08 02:29

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Ido (הודעה 602746)
וואי אחי כמה חרטות רשמת פה.. תהיה בריא

תקשיב טוב יא קוף סלעים מפגר כל פסיק שרשמתי מבוסס ויש לו סימוכין יא אהבל מפגר
מה שמרגיז אותי זה לא שאתה חולק עליי אלא הצורה שאתה אומר את זה

בכל מקרה הכל מבוסס, 90 אחוז מהדברים גם יש מאמר אחד גדול ב bb.com שריכז חלק מהמחקרים

וחוץ מזה, רק כדי לבטל את הטיפשות שלך, מכל סיבה שלא תהיה, אין בן אדם שהפסיק לעשן ונשאר באותו משקל, וזה לא רק בהכרח מהצורך "להעסיק את הפה" אלא בתוספת למה שרשמתי

ונראה לי בכלל שאף פעם לא עישנת שאתה אומר שזאת חרטה גמורה, אחרת היית מרגיש את זה כמו שdr muscle אמר

reshos123 05-08-08 02:32

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dr. Muscle (הודעה 602756)
אתה צודק אחי, אני מעשן כבר 9 שנים, ומרגישים את זה בהחלט. תיאבון לא חסר לי , אבל מסכים איתך שיש פגיעה רצינית ביותר. אם באיזשהו שלב הספורט הזה יתפוס את המקום ה-1 בחיים שלי ואני אהיה במצב שאני רוצה להתחרות - אפסיק לעשן. בינתיים ירדתי מקופסא-שתי קופסאות למצב של פחות מחצי קופסא ליום ואני מרגיש את זה בכל איבריי.

תאמין לי תעשה לעצמך תטובה ותפסיק
לקחתי שבועיים שהורדתי ל5-6 סיגריות ואז בבום הפסקתי, זה עזר
ואחרי יומיים מנוחה מהאימונים חזרתי סיימתי תאימון כמו כלום

Logout 05-08-08 02:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Dr. Muscle (הודעה 602756)

כלומר אתה יכול להפסיק..אז למה שלא תפסיק? תאמין לי אחי בלי קשר לספורט חבל על הבריאות ...
:wiggle:

SiX PACK 05-08-08 03:05

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Dr. Muscle (הודעה 602756)

תאמין לי שלהתחרות זה יותר גרוע מלעשן :o

זה סבל זה סיוט, וזה מתחיל כבר כמה חודשים לפני התחרות ולא רק בתחרות עצמה........
בגלל זה מי שמתחרה מוקדשת לו הרבה הערכה והערצה ובאמת צריך להייות בעל אופי כדי לעשות דבר כזה!
אני לדוגמא לעולם לא יחליט להתחרות, וחשבתי על זה הרבה.. פשוט אין לי כוח לכל הכאבי ראש האלה, ירידה לאחוזי שומן נמוכים, דיאטות חריפות, יבוש, העמסות - וכל המסביב......................... כל מתחרה (שבאמת עושה את זה כמו שצריך) אני מוריד בפניו את הכובע במיוחד אם כל מה שמקבלים זה קצת כבוד וגביע.

אבל אם זה מה שיגרום לך להפסיק לעשן אז למה לא :lol:

ניגרי ענק 05-08-08 10:28

ציטוט:

פורסם במקור על ידי SiX PACK (הודעה 603765)
תאמין לי שלהתחרות זה יותר גרוע מלעשן :o

זה סבל זה סיוט, וזה מתחיל כבר כמה חודשים לפני התחרות ולא רק בתחרות עצמה........
בגלל זה מי שמתחרה מוקדשת לו הרבה הערכה והערצה ובאמת צריך להייות בעל אופי כדי לעשות דבר כזה!
אני לדוגמא לעולם לא יחליט להתחרות, וחשבתי על זה הרבה.. פשוט אין לי כוח לכל הכאבי ראש האלה, ירידה לאחוזי שומן נמוכים, דיאטות חריפות, יבוש, העמסות - וכל המסביב......................... כל מתחרה (שבאמת עושה את זה כמו שצריך) אני מוריד בפניו את הכובע במיוחד אם כל מה שמקבלים זה קצת כבוד וגביע.

אבל אם זה מה שיגרום לך להפסיק לעשן אז למה לא :lol:

כל מילה דבש.

P-a-n-1-c 05-08-08 10:33

ציטוט:

פורסם במקור על ידי dr. Muscle (הודעה 602756)

אז אם אתה ככה יכול להפסיק לעשן בשביל איזה משהו, למה שלא תפסיק סתם כי זה נזק לבריאות ולכיס?

SiX PACK 06-08-08 20:16

ציטוט:

פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c (הודעה 603880)
אז אם אתה ככה יכול להפסיק לעשן בשביל איזה משהו, למה שלא תפסיק סתם כי זה נזק לבריאות ולכיס?

כי הוא נהנה מזה, אוליי..?

Dr. Muscle 06-08-08 20:24

ציטוט:

פורסם במקור על ידי six pack (הודעה 605211)
כי הוא נהנה מזה, אוליי..?

יש כבר יותר מדי off topic בנושא הנהדר הזה אז אני אגיב,
אני לא בטוח אם אני נהנה מזה אבל זה הרגל מגונה, וכשנמצאים בחיטוב ולא שותים אלכוהול ולא נוגעים בפחמימות (והייתי בזמנו שתיין לא קטן, וזללן אף יותר) - אז לפעמים בוחרים את מה שהכי קשה לוותר עליו ובינתיים זה זה. אני מאד מקווה בעתיד אני אהיה בהלך רוח מתאים ואני אדע להפטר מהנזק הזה, בינתיים הדבר היחיד שאני מנסה זה לעשן פחות ובגדול אני מצליח בו.

אני אשתדל למען האדמור שטרח ופתח נושא יפה כזה לרכז את כל הדברים שנאמרו כאן וחשובים (במהלך הסופ"ש , כשיהיה לי זמן).

האדמור 06-08-08 21:57

ציטוט:

פורסם במקור על ידי Dr. Muscle (הודעה 605223)
יש כבר יותר מדי off topic בנושא הנהדר הזה אז אני אגיב,
אני לא בטוח אם אני נהנה מזה אבל זה הרגל מגונה, וכשנמצאים בחיטוב ולא שותים אלכוהול ולא נוגעים בפחמימות (והייתי בזמנו שתיין לא קטן, וזללן אף יותר) - אז לפעמים בוחרים את מה שהכי קשה לוותר עליו ובינתיים זה זה. אני מאד מקווה בעתיד אני אהיה בהלך רוח מתאים ואני אדע להפטר מהנזק הזה, בינתיים הדבר היחיד שאני מנסה זה לעשן פחות ובגדול אני מצליח בו.

אני אשתדל למען האדמור שטרח ופתח נושא יפה כזה לרכז את כל הדברים שנאמרו כאן וחשובים (במהלך הסופ"ש , כשיהיה לי זמן).

:rolleyes:באמת חשבתי לרכז את הטעויות הנפוצות והחשובות אבל אני בטוח שאתה תעשה זאת יותר טוב ממני ובמקצועיות רבה!
תודה ;)

Kachok 06-08-08 22:02

התגייסתי :P

טל יואב 06-08-08 22:40

כשהתחלתי להאתמן בגיל 14 הייתי עושה 23 סטים על היד הקידמית עם משקולות שהיו לי בבית כל סט למקסימום חזרות .

כמו רוב הישראלים שנים ראשונות לא עשיתי בכלל רגליים .

Dr. Muscle 07-08-08 01:43

פורסמה גירסא מקוצרת וננעצה בפורום אימונים.
אם יש דברים ששכחתי והם קריטיים הזכירו , אני כבר די עייף, אז נשתדל לתקן מחר.

כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:12.

מופעל על: vBulletin Version 3.7.2
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות לישראלבודי בע"מ